Przejdź do treści

Materace Diamado

Firma Sogum-Bis została założona w 1980 roku i aktualnie jest firmą międzynarodową, dostarczającą produkty do 12 krajów Unii Europejskiej. Od 1995 roku jesteśmy jednym z wiodących dostawców przetwarzających piankę poliuretanową do użytku przemysłowego i komercyjnego.

Wytwarzamy materace, poduszki, foteliki oraz elementy do mebli tapicerowanych dla branży meblarskiej, samochodowej i jachtowej oraz dla producentów wózków dziecięcych i desek do prasowania.

Współpracujemy z największymi producentami mebli, materacy i wózków dziecięcych. Nasze produkty dostarczamy również do lokalnych i międzynarodowych sieci detalicznych w kraju i za granicą:

SOGUM-BIS

Park maszyn

Posiadamy bogate zaplecze maszynowe pozwalające na wykonanie:

Dzięki zaawansowaniu technologicznemu wykańczamy proste, skośne i owalne kształtki z pianki poliuretanowej. Kleimy w całość kasetony, formatki wraz z frezowaniem, oklejaniem owatą oraz obciąganiem siatka poliestrową.

SOGUM-BIS

Produkcja

Gwarantujemy zaawansowane rozwiązania techniczne i technologiczne. Dzięki naszej elastyczności i szybkiej realizacji zamówień staliśmy się ważnym partnerem dla wielu polskich i zagranicznych producentów mebli.

Na życzenie naszych klientów, oferujemy również produkty reklamowe (opatentowane nośniki reklamy) różnego rodzaju materace i poduszki (szpitalne, domowe, hotelowe itp..) Jakość jest fundamentem naszej firmy co wielokrotnie podkreślają nasi klienci. Wyróżniają nas nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także systematyczność i terminowość w realizacji dostaw.

Oferowane technologie: