Szpitalne materace medyczne

Osoby chore oraz pacjenci przechodzący przez żmudny okres rehabilitacji często przez większość czasu zmuszeni są do przebywania w łóżku.

Z tego powodu niezwykle istotne jest, by posłanie, z którego korzystają, zapewniało im nie tylko wygodę, ale również by w możliwie największym stopniu wspomagało proces leczenia. Dostępne w naszej ofercie szpitalne materace medyczne gwarantują pacjentowi kompleksowe wsparcie na wielu płaszczyznach.
Oferujemy medyczne materace szpitalne, które pasują do znacznej większości ram łóżek wykorzystywanych w placówkach medycznych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się między innymi materace wyposażone w warstwę z pianki termoelastycznej memory, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała – zmniejszony ucisk nie tylko przeciwdziała gromadzeniu się wilgoci, ale przede wszystkim zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała. W znacznym stopniu wpływa to na wygodę pacjenta, przeciwdziała odleżynom i wspomaga proces rehabilitacji.
Oferowane przez nas produkty dodatkowo mają właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne, są ponadto proste w czyszczeniu i dezynfekcji. Potwierdzeniem ich jakości jest zgodność z powszechnie przyjętymi normami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4