Materace sprężynowe, do domu

Regularny, wygodny i komfortowy sen jest ważny nie tylko dla naszego ogólnego, codziennego samopoczucia, ale przede wszystkim dla naszego zdrowia.

Zbyt miękkie lub zbyt twarde posłanie może powodować, że każdego ranka będziemy budzić się z bólami pleców i kręgosłupa. Można tego uniknąć stosując dostępne w naszej ofercie sprężynowe materace domowe – dopasowując się do kształtu ciała zapewniają mu one kompleksowe wsparcie i sprawiają, że w jednej chwili jakość snu zwiększa się diametralnie.
Oferujemy domowe materace sprężynowe o różnych grubościach i składające się z różnej ilości warstw. Podstawą proponowanych przez nas modeli są jednak warstwy z pianki termoelastycznej, filcu oraz – w poszczególnych modelach – z kokosa lateksowanego. Dzięki takiej budowie materace sprężynowe do domowego użytku zapewniają właściwą korektę dla kręgosłupa, posiadają właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybicze oraz gwarantują właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz. Dzięki temu produkty są nie tylko wygodne dla każdej osoby, ale również w stu procentach bezpieczne dla zdrowia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11